loader image
porady

tapetowanie ścian  

• Tapetowanie fantazyjne.
• Tapetowanie płaszczyzn w różnym kształcie, wycinanie wzorów.
• Tapetowanie z użyciem tapety do malowania wykonanej z włókna szklanego.

RODZAJE TAPET KTÓRYMI TAPETUJEMY ŚCIANY:

Tapety winylowe – produkowane są z papieru i PVC.

Tapety papierowe wykonane z dwóch warstw papieru. Produkowane są ich odmiany zmywalne lub niezmywalne, które można czyścić wilgotną szmatką.

Tapety na flizelinie – prawdopodobnie dzięki swoim zaletom wyprą z rynku tapety tradycyjne. Tapety na fizelinie to odmiana tapet winylowych ze spienianego PVC. Flizelina, mieszanka celulozy i poliestru, nadaje im cechy tkanin: miękkość i doskonałe przyleganie do ściany. Tapety na flizelinie są lekkie i niebywale łatwe do ułożenia., tapety z włókna szklanego-doskonale nadają się do maskowania rys i pęknięć na ścianach i sufitach z płyt karton-gips. Można je stosować na podłoża różnej jakości. Usługa obejmuje przyklejenie tapety i położenie preparatu wzmacniającego tynk na ścianach – tzw gruntu lub farby podkładowej zalecanej przez producenta farb.

porady

Aranżacja wnętrz – co to takiego?  

Aranżacja wnętrz to nadanie im charakteru, smaku i finezji. Po trudzie dnia pełnego obowiązków poszukujemy przyjaznej, funkcjonalnej i estetyczne przestrzeni. Oznacza to więc potrzebę takiego jej zagospodarowania, które pozwoli nam czuć się swobodnie i cieszyć pięknem naszego nowego domu. Także w pracy, gdy przebywamy w przyjaznej, z sensem zaaranżowanej przestrzeni, lepiej znosimy trud obowiązków a nasza praca jest wydajniejsza i bardziej precyzyjna.


Idealne wnętrze – czy to tylko marzenie?

Oferta pracowni obejmuje aranżację wnętrz mieszkalnych i biurowych oraz opcjonalnie realizacje projektu wnętrz. Projekt architekta wnętrz i wykonawstwo prac remontowych i wykończeniowych realizowane przez tą sama firmę daje pewność precyzyjnej realizacji projektu wnętrza oraz jest zobowiązaniem do pełnej odpowiedzialności za realizację. Zakres oferty to aranżacja wnętrza mieszkania, domu, wystrój i aranżacja biur, restauracji, przychodni, salonów sprzedaży oraz mniejsze zlecenia – projektowanie kuchni czy wystrój salonu, sypialni i łazienki. Wszystkie opracowania prowadzi projektant lub architekt wnętrz.


Na czym polega aranżacja wnętrz?

 • Inwentaryzacje pomieszczeń wykonana przez architekta wnętrz.
 • Projekt funkcjonalny pomieszczeń.
 • Układ ścian w bryle budynku.
 • Projekt aranżacji mebli lub ich dobór punktach sprzedaży.
 • Projekt aranżacji oświetlenia.
 • Projekt aranżacji sufitów podwieszanych.
 • Projekt układu podłóg z określeniem technologi wykonania i kolorystyki.
 • Projekt instalacji elektrycznej i wytyczne architekt dla ekipy wykonawczej.
 • Projekt aranżacyjny zabudowy stałej.

Etapy aranżacji biura

 1. Inwentaryzacja powierzchni biura.
 2. Projekt koncepcyjny.
 3. Projekt recepcji.
 4. Projekt mebli recepcyjnych.
 5. Projekt wystroju sali konferencyjnej.
 6. Projekt lub wybór mebli do sali konferencyjne.
 7. Dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych.