Blog (Single Entry)

Panele dekoracyjne 3d

02Sty

Jeszcze niedawno wydawać się mogło, że okres świetności paneli ściennych minął bezpowrotnie, jednak współczesne trendy designerskie udowadniają, że nic bardziej mylnego. Architekci wnętrz proponują panele w unowocześnionym wariancie i ta nowość na rynku aranżacji wnętrz  cieszy się rosnącą popularnością.

Trójwymiarowo

Trójwymiarowe panele od klasycznej wersji odróżnia przede wszystkim wypukły wzór,  umieszczony  na płytce w kształcie kwadratu lub prostokąta. Panele wykonane są zwykle na bazie gipsu, który wzmacniany jest włóknem szklanym lub ze sprasowanych włókien kokosowo-palmowych. Te drugie są lżejsze od wersji gipsowej, cechuje je również wysoka przepuszczalność powietrza.

Indywidualny styl

Panele 3D umożliwiają stworzenie pomieszczenia o niebanalnym, nowoczesnym charakterze. Decydując się na taki rodzaj dekoracji możemy wybrać nie tylko odpowiadający nam wzór, ale również atrakcyjny kolor. W momencie zakupu białe panele, możemy pomalować na dowolny kolor. Panele   możemy zastosować niemal w każdym pomieszczeniu, zarówno w holu, salonie, jak i sypialni, czy pokoju dziecięcym. Nie nadają się one jedynie do łazienki, bowiem duża wilgotność tego pomieszczenia może powodować rozwijanie się pod panelami pleśni.

Ekologicznie

Są przyjazne środowisku, ich składniki się biodegradujące, nie zawierają również toksyn ani lotnych związków mineralnych. Dzięki różnorodności dostępnych faktur umożliwiają one fantazyjną i nowatorską aranżację wnętrza, podkreślającą jego indywidualny charakter. To świetna propozycja dla osób szukających interesujących rozwiązań stylistycznych, które pożądany efekt chcą uzyskać w krótkim czasie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *