O mnie

Kilka słów o mnie

 

Dzięki podróży do Nowego Świata, poznałem różne techniki wykańczania wnętrz, a przede wszystkim dbałość o szczegóły, które decydują o końcowym efekcie pracy i zadowoleniu Klienta, co dla mnie jest najważniejsze.

Działam na rynku usług budowlanych od 20 lat. Mało która firma może pochwalić się takim zaufaniem klientów. W tym czasie zbudowałem pozycję i renomę na rynku usług remontowych. Jako doświadczeni fachowcy, łączymy  z sukcesem tradycję i innowacje, co w niebagatelny sposób wpływa na wiarygodność i ocenę marki.

Każde zlecenie traktuje jako nową próbę sił i z wszystkich wychodzę zwycięsko. Realnie przyczyniam się do polepszenia warunków mieszkalnych moich Klientów. Moją pracę wykonuję zawsze z entuzjazmem i uśmiechem na twarzy. Radość dobrze wpływa na nadchodzące fantastyczne zmiany.

Zawsze zaskakuję klientów, wychodząc poza ustalone w katalogach ramy i szablony. Zaproponuję rozwiązania nawet w trudnej sytuacji. Dzięki stałemu doszkalaniu się posiadam wiedzę na temat najnowszych trendów i tworzę aranżacje, które dopiero trafiają do Polski. Pracuję w taki sposób, w jaki sam chciałbym być obsługiwani. Nie boje się dużych oczekiwań, deadlinów ani niesztampowych rozwiązań.

Jako młody chłopak wyjechałem do Stanów Zjednoczonych, w których spędziłem 8 lat, ucząc się prawdziwego fachu i życia w zupełnie innym świecie.

Swoje doświadczenie w pracy zdobywałem pracując dla dwóch potężnych firm w Stanach: US Home i Lenar. Poznałem tam wielu naprawdę doświadczonych i zdolnych ludzi z praktycznie całego świata, ucząc się od najlepszych w zawodzie.

Dzięki nim zdobyłem doświadczenie m.in. w:

 • obróbce drewna w szerokiej gamie, także w obróbce drewna egzotycznego
 • kamieniarstwa i obróbki kamiena
 • metaloplastyce
 • pracy z najlepszymi projektantami dla domu

Zdobywaną wiedzę wykorzystywałem także dla zleceń realizowanych prywatnie, a efekty mojej pracy do tej pory są w domach i kurortach w Nowym Jorku, Aspen, Vail, Denver oraz wielu innych miastach w USA.

Po powrocie do kraju miałem już zupełnie inne spojrzenie na rzeczywistość, a w Polse i Europie zmiany zaszły tak daleko, że rynek stał się bardziej przyjazny i postanowiłem to wykorzystać.

W tym momecie swoją pracę wykonuję na terenie całej Polski i kilku krajów Unii Europejskiej – w Austrii, Niemczech, Holandii i Norwegii, a zakres moich prac obejmuję całą wiedzę zdobytą wcześniej w Stanach.

Dlaczego warto?

 • Umiejętności zdobyte pod okiem mistrzów z całego świata
 • Doskonałe doświadczenie
 • Profesjonalne i markowe narzędzia
 • Umowa przed wykonaniem zlecenia
 • Wspólne zakupy przed remontem
 • Terminowe realizacje
 • Gwarancja jakości wykonania

mini

Misja mojej firmy

W zgodzie z etyką zawodową

Najważniejsze dla mnie jest dobro klienta i najwyższa jakość wykonanej pracy. Zatrudniam wyłącznie wykwalifikowanych ludzi, znających się na swojej pracy. Nie lękam się wyzwań i oczekiwań, deadlinów i pracy w pośpiechu. Uwielbiam nowatorskie podejście, ale szanuję tradycję. Wartości stanowią silną stronę mojej firmy. Każdy pracownik musi być bardzo etyczny i uczciwy wobec klienta. Stosować wyłącznie bezpieczne rozwiązania, najlepsze materiały i tworzyć najwyższej jakości „produkt”.

Dla każdego pokolenia

Rynek budowlano – remontowy jest ogromnie zróżnicowany. Wiele nowych firm budowlanych poprzez swoje niekompetencje zatraca szacunek i gubi zaufanie w oczach klientów. Od 20 lat zaskakuję swoich klientów niezawodnością, sumiennością i przyjemnością z pracy mojej ekipy remontowej. Doskonale znam potrzeby zarówno osób starszych, które zupełnie różnią się od wymogów młodego, wkraczającego na własny grunt pokolenia. Potrafię w pełni zrozumieć każdego klienta i stworzyć zindywidualizowany plan prac, dostosowany do potrzeb.

Dbałość szczegóły

To kolejny argument przemawiający za wyborem właśnie mojej firmy. Klienci nierzadko zamartwiają się, że wykonawcy nie zadbają odpowiednio o ich wnętrza, pozostawiając po sobie bałagan i nie skupiając się na drobnych pracach wykończeniowych. Wierny zasadom porządnie podchodzę do wszelkich, nawet najdrobniejszych prac, kazuistyczne dbając o pozostawienie przygotowanego wnętrza w niepozostawiającym wątpliwości, perfekcyjnym stanie.

Praca lepsza niż dobra! Dlaczego?

Profesjonalizm nie pozostawiający wątpliwości

Gwarantuję profesjonalne usługi projektowania wnętrz,prac wykończeniowych i remontów  na najwyższym poziomie –  bezstresowo i zawsze na czas. Mój stosunek do pracy zaowocował gronem zadowolonych klientów. Są nimi klienci z Polski, Niemiec, Holandii, Austri.

Dobro Klienta zawsze stawiam na pierwszym miejscu i niezmiennie od ponad 18 lat pomagam spełniać marzenia. Jestem autentycznie zaangażowany w wykonywaną pracę. U mnie nic nie stanowi dzieła przypadku. Każda zmiana jest skutkiem pracy ekspertów kilku specjalizacji. A to wszystko, abyś mógł odczuć, że dokonałeś najlepszej z możliwych inwestycji.

Dostarczam rozwiązania na wymiar

Dzięki szerokim, utrzymywanym przez wiele lat kontaktom z renomowanymi producentami, hurtowniami, sklepami branżowymi, mam możliwość zaproponować moim Klientom szereg fantastycznych, wzbudzających uznanie i stylowych produktów.

Dla Państwa wygody mogę wyszukać w salonach sprzedaży odpowiednie produkty do aranżacji, przetransportować je do lokalu i wdrożyć zgodnie z życzeniem. Mają Państwo w ten sposób więcej czasu na załatwianie swoich spraw i nie muszą martwić się o przebieg prac remontowych.

Pasja, bez której nie rodzą się rzeczy wielkie

Podstawą sukcesu mojej firmy na przełomie lat, jest wiara i inwestycja w samego siebie oraz moich pracowników. To oni podążają zgodnie z wyznaczonymi przez zemnie kierunkami, udowadniając, że pasja, uczciwość i zaangażowania mogą iść ze sobą w parze, a na rzeczy niemożliwe potrzeba po prostu trochę więcej czasu. To zemną przeprowadzisz pewny remont, bezawaryjne prace remontowo-budowlane i wykończeniowe, Oczarujesz Cię Twoim wnętrzem. Będziesz zdumiony tym, co wspólnie osiągniemy.