Kompleksowe wykończenie mieszkań

mini

mini

W jej skład wchodzi projekt budowlany,remontu lub wykończenia nowego wnętrza, a także generalne wykonawstwo i zaopatrzenie inwestycji.

Kompleksowe wykończenie mieszkania

Nie przypuszczasz być może, jak nawet niewielkie korekty w układzie ścian, w sposobie rozmieszczenia oświetlenia czy chociażby dobór właściwej kolorystyki mogą przeobrazić przeciętne mieszkanie w atrakcyjne, przytulne i funkcjonalne wnętrze. Zazwyczaj, zmiany, zwłaszcza związane z wyburzeniami i instalacjami, kojarzą się z dużymi nakładami finansowymi.

Rzeczywiście prace w/w prace, niosą za sobą pewne wydatki, ale przy wszystkich nakładach na remont lubprace wykończeniowe i wyposażenie, jest to relatywnie niewielki koszt. W efekcie, otrzymujesz starannie odnowione, zmienione i  dopasowane do Twoich potrzeb wnętrze – wnętrze o jakim do tej pory mogłeś tylko marzyć.

Projekty mieszkań – co obejmuje usługa?

Zakres kompleksowej usługi wykończenia domu, mieszkania czy innego lokalu ustalamy podczas spotkania . Następnie, już na terenie zakupionej nieruchomości, omawiamy wstępną koncepcję pożądanych zmian wnętrza w trakcie opracowywania projektu mieszkania..

Kolejny etap składa się  z przygotowania pełnej oferty, z określeniem zakresu prac projektowych i wykończeniowych, dostosowanych w pełni do Państwa oczekiwań i wspólnych ustaleń. Po podpisaniu umowy, architekt wnętrz opracowuje wstępny projekt w kilku opcjach. Po wyborze wersji przyszłego opracowania projektowego, powstaje projekt wstępny poparty wizualizacjami.

Po naniesieniu ewentualnych poprawek, opracowany zostaje projekt szczegółowy, wykonawczy.